Tweets

Volg Ons

Agenda

  • 06.05 vrijdag

    The Soup

    Hiphop / Eetcafé / Aanvang 22:00 / Gratis

    gratis
  • 07.05 zaterdag

    Boef

    Traplo + Tenaga

    Hiphop / Open 20:30 / Aanvang 20:30 / € 8,-

  • 08.05 zondag

    Tribute2BobMarley
    by Rootsriders

    Positive Vibration Tour 2016

    Reggae / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 17,-

  • 12.05 donderdag

    Nieuwe Woorden

    Singer-Songwriter & Literatuur / Eetcafé / Aanvang 20:30 / Gratis

    gratis
  • 12.05 donderdag

    Sound of Students

    w/ DJ Slick

    Student Party / Open 23:00 / € 5,-

  • 13.05 vrijdag

    RUIS

    Electronic Wildlife Festival

    Festival / Floriade terrein

  • 14.05 zaterdag

    RUIS

    Electronic Wildlife Festival

    Festival / Floriade terrein

  • 15.05 zondag

    RUIS

    Electronic Wildlife Festival

    Festival / Floriade terrein

  • 15.05 zondag

    Down By The River

    The Wood Brothers + Meschiya Lake & The Little Big Horns + Nikki Lane + David Corley + Mandolin Orange + Joanna Serrat + Rob Heron and the Tea Pad Orchestra + Tiny Legs Tim + Lea Kliphuis + The Cannonball Johnsons

    Alt.country & Roots Festival / Open 16:30 / Aanvang 17:00 / € 21,-

  • 21.05 zaterdag

    Spectrum

    Audiotricz + Sub Sonik + Focuz + Subraver + Voltcraft

    Hardstyle / Open 22:00 / € 13,50

  • 24.05 dinsdag

    Jucifer

    Toner Low + Throw Me In The Crater

    Doom & Sludge / Open 19:30 / € 9,-

  • 27.05 vrijdag

    Christopher Green presents: Storytellers

    Met The Lion And The Wolf

    Singer-Songwriter / Eetcafé / Aanvang 21:00 / Gratis

    gratis
  • 03.06 vrijdag

    Cellar Dwellers CD Release Party

    met Seaside Sedation + DJ Gaffa & Paultje D

    Punkrock / Eetcafé / Aanvang 21:00 / Gratis

    gratis
  • 04.06 zaterdag

    Admiral Freebee

    Singer-Songwriter & Roots / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 16,-

  • 05.06 zondag

    Score Jazz Orchestra

    Anton Goudsmit + Bert van den Bergh + Jard Frielink

    Bigband Jazz / Open 14:30 / Aanvang 15:00 / € 11,-

  • 11.06 zaterdag

    Block Party Hiphop Festival

    Sevn Alias + Broederliefde + Hef + Yung Internet + Anbu Nevlo + Dopebwoy + Miggs de Bruijn + Poke + R.Kay + many many more

    Hiphop / Open 15:00 / Aanvang 15:00 / € 21,-

  • 17.06 vrijdag

    Matt Schofield

    Blues / Open 20:00 / Aanvang 20:00 / € 18,50

  • 01.07 vrijdag

    Kwante Hippe

    Album presentatie ‘Wat As Alles Lök’

    Dialectpop / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 10,-

  • 09.07 zaterdag

    25 Jaor Ongenode Gaste

    Blood, Zweit en Snaore

    Pop & Rock / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 16,-

  • 10.07 zondag

    No Man’s Valley

    LP Release Day

    Space Rock / Eetcafé / Aanvang 20:00 / Gratis

    gratis
  • 14.07 donderdag

    UB40 + Lucas Hamming + Michelle David & The Gospel Sessions

    Grenswerk Open Air

    Festival / De Doolhof, Tegelen / Open 18:30 / Aanvang 20:00

  • 15.07 vrijdag

    Rowwen Hèze + Pollux + JW Roy & Band

    Grenswerk Open Air

    Festival / De Doolhof, Tegelen / Open 18:30 / Aanvang 20:00

  • 18.07 maandag

    Jazz in de Klep

    Jazz / Café de Klep / Aanvang 20:00

    geen webverkoop
  • 02.09 vrijdag

    Peter Pan Speedrock

    Laatste Limburgse show!

    Speedrock / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 16,-

  • 23.09 vrijdag

    Arno Adams

    Arno wordt 60!

    Singer-Songwriter / Open 19:30 / Aanvang 20:30 / € 13,50

  • 07.10 vrijdag

    Let There Be Rock #2

    Led Zeppelin (by Physical Graffiti) + Guns n' Roses (by The Ultimate Guns n' Roses Tribute)

    Hardrock Tribute / Open 19:30 / Aanvang 20:30 / € 16,-

  • 28.10 vrijdag

    Diggy Dex

    met live band feat. JW Roy

    Hiphop / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 13,50

  • 03.12 zaterdag

    DeWolff

    Psychedelische Rock / Open 20:00 / Aanvang 20:30 / € 17,-

  • 18.12 zondag

    Joanne Shaw Taylor

    Blues / Open 19:00 / Aanvang 19:30 / € 15,-

Beluister De Grenswerk-selection

Alle verse nieuwe tracks voor jou geselecteerd door ons (op Spotify).

Beluisteren