vrijdag 10 april

Jan Akkerman

My Focus
tickets
Rock & Blues
Open 19:30 / Aanvang 20:30
Voorverkoop 26 euro

Op vrijdag 10 april presenteert Grenswerk gitaarlegende Jan Akkerman, die onlangs zijn nieuwe live-album My Focus – Live Under The Rainbow uitbracht.

Het album verscheen precies 52 jaar na het legendarische At the Rainbow van Focus en bevat klassiekers zoals ‘Hocus Pocus’, ‘Sylvia’ en ‘Palace of the King’.

Akkerman speelt samen met zijn band bestaande uit Marijn van den Berg (drums), David de Marez Oyens (bas) en Coen Molenaar (toetsen) een selectie van zijn meest geliefde nummers uit zowel zijn Focus-periode als zijn solowerk.

Voor de gitarist is live spelen essentieel: “Live publiek geeft je de verantwoordelijkheid om creatief te zijn. Voor mij is dat precies de uitdaging die ik zoek.”

Verwacht een avond vol tijdloze gitaarmagie van een van ’s werelds meest getalenteerde muzikanten, gedreven door zijn liefde om voor mensen over de hele wereld te spelen.

Tips

donderdag 9 april

The Beatnuts

zaterdag 23 mei

The Very Best of Fleetwood Mac by The Cosmic Carnival

Midnight Special ’76
zaterdag 6 juni

The Smiths Presumably

zaterdag 18 april

The Virginmarys

in Grenswerk Upstairs
Beluister De Grenswerk-selection

Alle verse nieuwe tracks voor jou geselecteerd door ons (op Spotify).

Beluisteren

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

aanmelden