12 september 2024

Ten Years After

archief
Blues Rock
Open 19:30 / Aanvang 20:30
Voorverkoop 27 euro

De legendarische Britse bluesrockband Ten Years After werd bekend door hun optreden op Woodstock ’69, met name door de toegift van tien minuten die terecht kwam in de Woodstock film. Ze scoorden dijken van hits met songs als ‘Love Like a Man’, ‘Going Home’, ‘I’d Love To Change The World’ en zijn door de decennia gewoon lekker doorgegaan met waar ze goed in zijn: bluesrock!

Zanger Alvin Lee is helaas niet meer onder ons maar met Marcus Bonfanti in de gelederen is de band verrassend sterk gebleven. Bonfanti erkende dat het een heel bijzonder moment was toen hij hoorde dat hij werd uitgekozen om in de voetsporen van Alvin Lee te treden en zijn plaats in de band mocht overnemen.

 

De band timmert al meer dan 50 jaar aan de weg en de shows zijn nog steeds energiek en strak! Dit belooft dus een heerlijke avond bluesrock te worden van een topband. Zo vaak komt het niet voor dat je een van de topacts van Woodstock live kunt zien!

Ten Years After bestaat uit:
Marcus Bonfanti, Chick Churchill, Ric Lee en Colin Hodgkinson.

Tips

vrijdag 2 oktober

Betontod

Wir fangen jetzt erst an! Tour 2026
vrijdag 19 december

The Doors Alive

60th Anniversary
vrijdag 27 maart

King King

+ Black Bottle Riot
donderdag 19 maart

GoldFish

Beluister De Grenswerk-selection

Alle verse nieuwe tracks voor jou geselecteerd door ons (op Spotify).

Beluisteren

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

aanmelden